Pivot çelik kapı yüksek tavanı olan villalarda, rezidanslarda ve satış ofisleri gibi mekanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca mekan bütünlüğüne zarar vermeyecek şekilde mekanın büyüklüğünü tam olarak yansıtacak şekilde üretilmiş büyük kapılardır.

Pivot çelik türü kapıların açma yönü çift kanatlı ve tek kanatlı olarak farklı açılma şekillerine sahiptir. Ayrıca menteşelerle birlikte mekanın görselliğine, mekanın kullanılış amacına uygun sıradışı izlenimler bırakması için üretilmiş lüks çelik kapı sınıfı ürünlerden biridir. Pivot Kapılar müşterinin arz talebine göre özel olarak üretilmektedir. Pivot türü çerçeveli kapılarda çerçeve, kapının ağırlığına destek olmak amacıyla dizayn edilmiştir.

Kapı, zeminde bir pivot noktasıyla ve üst tarafında diğer bir pivot tarafından desteklendiği için, kapı çevresinin güçlendirilmesine ihtiyaç yoktur. Bir pivot kapı sistemi, gizli kendiliğinden otomatik kapanan mekanizması ile birlikte sunulduğundan, büyük cam kapılar için de tercih edilir.

Pivot Villa Çelik Kapı Modelleri

Pivot kapı modellerinde çerçeve montajlı girişlidir. kapı kurulum esnasında kolayca ayarlanmasına imkan veren nitelikli donanımlara sahip tipi ağır hizmet olan bir pivot içerir. Pivot kapı modelleri aşamalı kontrollü kapı kilitleme ve kapatma için bir hidrolik özellikli kapatıcı içerir. Böylece zorlanmadan ve yorulmadan otomatik şekilde kapınızın kapanmasını sağlar. Dilerseniz çelik kapınız için kameralı sistemleri ve akıllı kilit sistemlerini de Pivot kapı sisteminize ilave olarak montajlarını da yapabiliriz.

Kilit Seçenekleri:

● Monoblok kilit
● 415g Merkezi kilit
● YDM3168 Kilit
● ENTR Kilit
● Özel Fiyat

Pivot Kapı nedir ?

Pivot kapı sistemleri gelişen son teknoloji ile imal edilmektedir. Bu sistemler fazlaca tavan kot yükseklik miktarının çok fazla olduğu konutların bina girişlerinde kullanılmaktadır. Bununla birlikte bu tarzdaki yapılarda özgün çözüm isteyenler için de tercih edilme sebebidir diyebiliriz.

Pivot kapı sistemleri hem pratiklik hem havalandırma hem de farklı bir görüntü için en fazla tercih edilen sistemler arasında başı çekmektedir. Dikdörtgen kare ve asimetrik formlara sahip olan pivot kapı iç tesisatınızda size çok büyük bir bir rahatlık, ferahlık, genişlik sunacaktır.

Pivot kapı sistemlerinin hem mükemmel ısı ve ses yalıtım özelliklerinin yanında yüksek güvenlikli bir özelliği bulunmaktadır. Bu sistemlerin dikkat çeken diğer bir özelliği mükemmel görsellik ve teknik ile tüketicilere rahatlık sağlamayı başaran yeni nesil bir kapı sistemi olmasıdır. Pivot kapı sistemleri size ve evinize büyük konfor ve kolaylık sağlamayı hedeflemektedir.

Neden Pivot Kapı Sistemleri

Yukarıda belirttiğimiz üzere pivot kapı sistemleri size her anlamda ve her yönde büyük konfor sağlamaktadır. Bu yüzden pivot kapı sistemlerinden eviniz için en ideal olan tipi seçmeniz çok önemlidir.

Dikdörtgen, kare ya da asimetrik pivot kapı sistemlerinden oturduğunuz mekan için en ideal olanı seçmek çok mühimdir. Bu sayede hem hayalini kurduğunuz görseli elde etmiş olursunuz hem de mükemmel ısı ve ses yalıtımına sahip olursunuz. Ayrıca bu faydalarının yanında yüksek güvenlik özelliğine de sahip olmuş olursunuz.