ArabicEnglishTurkish
ArabicEnglishTurkish

-MODELLERİMİZ TESCİLLİDİR-

2021/00699 numaralı Faydalı Modelimiz olan PİVOT MENTEŞELİ ÇELİK KAPI ile 2021/010086 numaralı Faydalı Modelimiz olan KASADA VE KANATTA ÇİFT LASTİK CONTALI ÇELİK ÜZERİ ALÜMİNYUM ÇERÇEVELİ PİVOT KAPI Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından adımıza tescil edilmiştir.

 

“Pivot Door”, “Pivot Kapı”, “Pivot Çelik Kapı”, “By Pivot Steel Door”, “Pivot Door Boyumuzdan Büyük Kapılar Yaptığımız Doğrudur” markalarımız, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 06 ve 35. sınıflarda tarafımızca tescil edilmiştir.

 

Marka hakkına tecavüz suçunun cezası 12563 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu Marka hakkına tecavüze ilişkin cezai hükümler

Madde 30- (1) Başkasına ait marka hakkına iktibas veya iltibas suretiyle tecavüz ederek, mal üreten veya hizmet sunan, satışa arz eden veya satan, ithal ya da ihraç eden, ticari amaçla satın alan, bulunduran, nakleden veya depolayan kişi bir yıldan üç yıla kadar hapis ve yirmi bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır.

(2) Marka koruması olduğunu belirten işareti mal veya ambalaj üzerinden yetkisi olmadan kaldıran kişi, bir yıldan üç yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır.

(3) Yetkisi olmadığı hâlde başkasına ait marka hakkı üzerinde devretmek, lisans veya rehin vermek suretiyle tasarrufta bulunan kişi iki yıldan dört yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır.

İSTANBUL PİVOT KAPI SİSTEMLERİ SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ArabicEnglishGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish
Ana Sayfa
ArabicEnglishTurkish
ANA SAYFA
ArabicEnglishTurkish