İstanbul Pivot Kapı Sistemleri Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti.

1998 yılında kurulan Pivot Door, ahşap ve metal sanayi sektöründe faaliyet yürüterek, çelik kapı alanında önemli projelere imza atmıştır. Yıllardır kaliteli çelik kapı üretimi ile tanınan firmamız, bugüne kadar kalitesinden ödün vermeden büyümenin haklı gururunu yaşıyor. Uluslararası firma olma yolunda ilerleyen Pivotdoor.com.tr , çelik kapı sektöründe başarısına başarı katarak hızla büyüme yolunda ilerlemiş bulunmaktadır.

Birbirinden farklı çelik kapı modelleri arasında tercih yapmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Her geçen gün farklı renk ve modelde üretilen çelik kapı modelleri dış mekân ve iç mekan kapıları olmak üzere iki farklı seçenekten alıcıları ile buluşurlar. Bu modellerde görsellik son derece önemli olsa da güvenlik olmazsa olmaz özellik olarak dikkatleri üzerine toplar. Bizler Pivot Door olarak siz değerli müşterilerimizin, arzuladığı renk ve modellere göre farklı seçenekler sunmaktayız. Seçenekler değiştiği için standart bir fiyatlandırmanın olmadığının da altını çizmek gerekmektedir. Tercih edilecek malzeme, renk, model ve adete göre fiyatlandırmanın değişkenlik göstereceğini de belirtmek gerekmektedir. Bir ev veya mekânın dekorasyonunda, uyum söz konusu olduğunda ise çelik kapının görmezden gelinmesi mümkün olmamaktadır.

Her ne kadar apartmanların giriş kapılarında, dairelerin girişlerinde ve müstakil evlerin kapılarında farklı modeller kullanılıyor olsa da, çelik kapılar söz konusu olduğunda güvenlik ve estetik bir arada düşünülmesi gereken bir konudur. Pivot Door olarak aradığınız tüm bu özellikleri bir arada sunmaya devam ediyoruz. Ürettiğimiz çelik kapıların 25 Yıl garantisi bulunduğu için herhangi bir sorun yaşamanız durumunda anında müdahale edilmektedir. Sac kalınlığı, renk seçimi ve kullanılan malzemenin yapısına göre farklı fiyatlardan alıcı bulan kapılarımız, markamızın garantisi altında size ulaşmaktadır. Pivot Door olarak teknolojinin nimetlerinden faydalanarak evlerinize ulaştırdığımız kapılarda her zaman için kaliteli olandan yana tercihimizi kullanmaktayız. Garanti, fiyatlandırma ve diğer konular hakkında bilgi almak isterseniz iletişim merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Sizleri her zaman rahat ettirmek için çalışmalarımıza titizlikle devam ediyoruz.

img