Pivot Kapı; normal çelik kapılara göre daha büyük olup menteşe kısmı farklı olmaktadır. Pivot kapı modelleri normal çelik kapılara göre daha dayanıklı ve özelliklidir. Üretiminde kullanılan çelikler ST52 kalitede olmaktadır. Pivot kapı fiyatları diğer çelik kapılara göre farklılık göstermektedir.

Pivot Kapı; normal çelik kapılara göre daha büyük olup menteşe kısmı farklı olmaktadır. Pivot kapı modelleri normal çelik kapılara göre daha dayanıklı ve özelliklidir. Üretiminde kullanılan çelikler ST52 kalitede olmaktadır. Galvanizli sac kullanıldığı için paslanma ve çürüme ihtimali ortadan kalkmaktadır. Pivot kapı fiyatları diğer çelik kapılara göre farklılık göstermektedir. Bu fiyat farklılığına etki eden etkenler kullanılan malzemelerin kalitesi, ağırlığı, menteşesi, kilit sistemleri ve boyutudur.

Pivot Kapı Fiyatları

Pivot kapı fiyatları pivot kapı üretiminde kullanıllan malzemelerin maaliyetine göre, pivot kapının büyüklüğüne, kilit sistemine, pivot menteşesine göre farklılık göstermektedir. Pivot kapı fiyatına etki eden diğer unsurlar ise kapının modeline göre işçilik, kilit sisteminin teknolojisidir. Dışardına olası zorlamalara göre diğer çelik kapılardan çok daha dayanıklı olan pivot kapılar güçlü ve güvenli kilit sistemleri ile de öne çıkmaktadır. Bu kalite farkı da pivot çelik kapı fiyatına yansımaktadır.